Zakład Produkcyjny PIAST jest firmą działająca w branży metalowej od 1985 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi może spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych w technologii precyzyjnej obróbki skrawaniem metali na obrabiarkach w głównej mierze sterowanych numerycznie, tokarkach CNC, centrach CNC oraz maszynach konwencjonalnych. Naszymi partnerami są kontrahenci krajowi  oraz z krajów UE z obrębu przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, lotniczego czy maszynowego.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże renomowane firmy jak i mniejsze zakłady oraz osoby indywidualne.

Współpraca z klientem już od momentu przygotowania koncepcji obróbki aż do zrealizowania projektu pozwala na pełne wykorzystanie naszego potencjału technologicznego, produkcyjnego i ludzkiego.

We współpracy z naszymi kontrahentami bazujemy na zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania komputerowego CAD/CAM, które wspomaga proces produkcyjny, innowacyjnym parku maszynowym, odpowiednim doborze sprawdzonych narzędzi oraz profesjonalnej
i kompetentnej kadrze. 

 

Firma posiada doświadczenie w wykorzystaniu środków pomocowych z UE.

 

Solidność i zaufanie – to zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy wiedząc, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą i rekomendacją dla firmy.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.